Úspěšně za námi

ÚVOD DO SKUPINOVÉ SCHEMATERAPIE s Dr. Joan Farrell & Idou Shaw

PRAHA - Národní ústav duševního zdraví, Topolová 748, 250 67 Klecany
Tento 3 denní výcvik nabízí příležitost učit se skupinovou ST přímo od jejich zakladatelek a autorek dvou zásadních publikací o skupinové ST Joan Farrell a Idy Shaw. Joan & Ida po letošním roce výrazně omezí své zahraniční cesty, takže to může být poslední možnost zúčastnit se úvodního výcviku přímo s nimi u nás v Evropě. Dr. Pašková spolupracuje s Joan a Idou od r. 2013 a absolvovala u nich část svého výcviku.
 
Výcvik bude veden v angličtině s překladem do češtiny. První dva dny výcviku budou věnovány využití ST intervencí ve skupině, včetně mnoha praktických ukázek demonstrovaných Joan & Idou, při kterých budete mít možnost zapojit se při hraní rolí. Třetí den je sebezkušenostní ve skupině vedené Joan & Idou, jak stanovuje ISST pro certifikaci v skupinové ST. Tyto 3 dny naplní požadavek certifikace ISST pro certifikaci na standardní úrovni.
 
Pro ty, kteří se nezúčastnili 1. dne výcviku ve skupinové ST v dubnu 2019 bude možnost absolvovat webinář začátkem září. Přesné datum bude uveřejněno na stránkách Institutu už brzy.

CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK V INDIVIDUÁLNÍ SCHEMATERAPII Modul 2 - Nad rámec základů

PRAHA - Národní ústav duševního zdraví, Topolová 748, 250 67 Klecany
Tento 3 denní výcvikový modul ukončí didaktickou/dyadickou teoretickou složku certifikace ISST pro ty, kteří absolvovali modul 1. Výcvik bude veden v angličtině s překladem do češtiny.
 
Modul 1 opakujeme v dohledné době i na Slovensku, který povede dr. Pašková ve slovenštině.
 
Dr. Pašková mluví plynně česky, slovensky a anglicky. Narodila se v Košicích, vystudovala v Praze a žije v Londýně.

Webinář s Joan Farrell: Úvod do skupinové schematerapie

Webinář (on-line)

Webinář je určen pro všechny se zájmem dozvědět se více o skupinové schematerapii. Je možné ho absolvovat samostatně nebo jako první den teoretické části výcviku v skupinové schematerapii, který bude navazovat 13. - 15. září v Praze. Webinář bude překládán do češtiny.

CERTIFIKOVANÝ VÝCVIK V INDIVIDUÁLNÍ SCHEMATERAPII Modul 1 - Základy schematerapie

PRAHA - Národní ústav duševního zdraví, Topolová 748, 250 67 Klecany

První setkání 11. - 13. duben 2019

PRAHA - Národní ústav duševního zdraví, Topolová 748, 250 67 Klecany

První setkání proběhlo úspěšně a bylo zároveň i slavnostním otevřením Institutu schematerapie Praha. Bylo naší ctí na něm přivítat spoluzakladatelky schematerapie Joan Farrell a Idu Shaw (zobrazit životopisy).

Program byl sestaven z jednodenního workshopu Úvod do schematerapie. Další dva dny byly věnované zahájení výcviků, jak v individuální, tak skupinové schematerapii.